عنوان پیام
متن پیام

عرضه نیم‌بهای کتاب‌های تیسا

تاریخ ثبت : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷     تعداد بازدید : ۱,۳۶۱
عرضه نیم‌بهای کتاب‌های تیسا

انتشارات تیسا به مناسبت پنجمین سال تاسیس خود، طرح تخفیف ۵۰ درصدی را اجرایی می‌کند.
به گزارش سرویس بازار ایسنا، در این طرح، بسته‌های کتاب در سایت این انتشارات با ۵۰ درصد تخفیف عرضه می‌شوند؛ اجرای این طرح با هدف توسعه فرهنگ کتابخوانی انجام می‌شود.
انتشارات تیسا، پانزدهم مردادماه سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز و تاکنون، ۲۰۵ عنوان کتاب را روانه بازار کرده است. از این میانه ۶۰ عنوان نیز به مرحله تجدید چاپ رسیده‌اند.
تیسا تمرکز خود را بر چاپ کتاب‌های حوزه علوم انسانی با موضوعات متنوع از جمله مباحث شهری، جامعه‌شناسی، علوم سیاسی، اقتصاد و حقوق قرار داده است.
از جمله آثار پر مخاطب تیسا می‌توان به «روایت بحران هسته‌ای ایران»، «فرهنگ و شهر؛ چرخش فرهنگی در گفتمان‌های شهری با تکیه بر مطالعات شهر تهران»، «بیشعوری»، «صد و یک پرسش از فرهنگ» و ... اشاره کرد.
این مجموعه طرح بزرگی با هدف انتشار فرهنگ لغت در دست اقدام دارد که نخستین جلد آن سال آینده وارد بازار نشر می‌شود.

منبع خبر : خبرگزار ی ایسنا
آخرین خبر ها
تخفیف 50 درصدی برای تازه‌ترین اثر انتشارات تیسا93 میلیارد ریال کتاب در «تابستانه کتاب» به فروش رسیدمطرب عشق با میلاد امام رضا (ع) می‌آیدتلاش برای پاسخگویی به جابه‌جایی تاریخیعرضه نیم‌بهای کتاب‌های تیسامردم تابستان راباچه کتابهایی شروع کردند/کتاب ابن سینابین پرفروشهاپیشگامی کتابفروشی‌های شهرستان در طرح «تابستانه کتاب»جریان زندگی زیر شهر تهران کتاب شد«درآمدی پیشرفته بر اقتصاد فرهنگی» چاپ شدچاپ کتابی درباره عکاسی خیابانی/۴کتاب الکترونیکی دریک کتاب مکتوب۱۱۹ هزار نسخه کتاب در طرح تابستانه کتاب فروش رفتکتاب «مدیریت شهری، از نظریه تا عمل» به چاپ دوم رسیدکتاب‌های فروش رفته درطرح «تابستانه کتاب» از مرز ۴۰ هزار نسخه گذشتکتاب‌های پرفروش «تابستانه کتاب» معرفی شدند"بی‌شعوری" تا 12 مرداد ماه ادامه داردچاپ کتاب عکاسی خیابانی با اریک کیمپرفروش های شهر کتاب در هفته دوم خرداد«نظریه اجتماعی و مسئله شهری» چاپ دومی شد«ایران و امریکا گذشته شکست‌خورده و مسیر آشتی» به چاپ دوم رسیدچاپ دوم «ایران و امریکا؛ گذشته شکست‌خورده و مسیر آشتی»