عنوان پیام
متن پیام

«درآمدی پیشرفته بر اقتصاد فرهنگی» چاپ شد

تاریخ ثبت : ۱۳۹۵/۰۵/۰۶     تعداد بازدید : ۱,۰۸۵
«درآمدی پیشرفته بر اقتصاد فرهنگی» چاپ شد

کتاب «درآمدی پیشرفته بر اقتصاد فرهنگی» نوشته روث تاوزا با ترجمه احتشام رشیدی و انسیه ابری توسط انتشارات تیسا منتشر و راهی بازار نشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، کتاب «درآمدی پیشرفته بر اقتصاد فرهنگی» نوشته روث تاوزا با ترجمه احتشام رشیدی و انسیه ابری به تازگی توسط انتشارات تیسا منتشر و راهی بازار نشر شده است.

نویسنده، این کتاب را با زبان و ساختاری ساده نوشته و سعی کرده مطالب را به صورت منسجم بیان کند. اقتصاد خلاق، خط مشی فرهنگی، بازار کار هنرمندان، میراث فرهنگی، فیلم، موسیقی، رادیو و تلویزیون، جشنواره ها، شهرهای فرهنگ، خوشه های خلاق، کپی رایت و ... از جمله مسائلی هستند که در این اثر مطرح شده اند.

خانم پروفسور روث تاوز از شخصیت‌های مهم حوزه اقتصاد فرهنگی است و این کتاب، آخرین اثر او در این حوزه است که در آن طیف گسترده‌ای از موضوعات اقتصاد فرهنگی را به ‌اجمال بررسی و مطرح کرده است. ویژگی‌های منحصربه‌فرد اقتصاد صنایع فرهنگی و هنری یکی از موضوعات مهمی است که تاوز در این کتاب آن را تبیین کرده است.

نویسنده در نگارش این کتاب قصد داشته نظریه ها و مفاهیم جدید اقتصاد فرهنگ و هنر را برای مخاطبان دانشگاهی و غیردانشگاهی تشریح کند.

این کتاب با ۲۲۴ صفحه و قیمت ۱۵۹ هزار ریال منتشر شده است.

منبع خبر : خبرگزاری مهر
آخرین خبر ها
تخفیف 50 درصدی برای تازه‌ترین اثر انتشارات تیسا93 میلیارد ریال کتاب در «تابستانه کتاب» به فروش رسیدمطرب عشق با میلاد امام رضا (ع) می‌آیدتلاش برای پاسخگویی به جابه‌جایی تاریخیعرضه نیم‌بهای کتاب‌های تیسامردم تابستان راباچه کتابهایی شروع کردند/کتاب ابن سینابین پرفروشهاپیشگامی کتابفروشی‌های شهرستان در طرح «تابستانه کتاب»جریان زندگی زیر شهر تهران کتاب شد«درآمدی پیشرفته بر اقتصاد فرهنگی» چاپ شدچاپ کتابی درباره عکاسی خیابانی/۴کتاب الکترونیکی دریک کتاب مکتوب۱۱۹ هزار نسخه کتاب در طرح تابستانه کتاب فروش رفتکتاب «مدیریت شهری، از نظریه تا عمل» به چاپ دوم رسیدکتاب‌های فروش رفته درطرح «تابستانه کتاب» از مرز ۴۰ هزار نسخه گذشتکتاب‌های پرفروش «تابستانه کتاب» معرفی شدند"بی‌شعوری" تا 12 مرداد ماه ادامه داردچاپ کتاب عکاسی خیابانی با اریک کیمپرفروش های شهر کتاب در هفته دوم خرداد«نظریه اجتماعی و مسئله شهری» چاپ دومی شد«ایران و امریکا گذشته شکست‌خورده و مسیر آشتی» به چاپ دوم رسیدچاپ دوم «ایران و امریکا؛ گذشته شکست‌خورده و مسیر آشتی»